Dantų implantai, protezavimas, vainikėliai

Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

 • Profesionali burnos higiena (PBH) Profesionali burnos higiena, tai  higieninės procedūros, kurių metu šalinamos minkštos ir mineralizuotos apnašos (dantų akmenys) tiek nuo danties paviršiaus, tiek po dantenomis. Tokiu būdu gerinama ne tik dantenų būklė ir stabdomos periodonto ligos, bet ir gaivinama burnos ertmė bei natūraliai pašviesinami dantys. 
  daugiau
 • Periodontologinis gydymas Pagrindinė periodontito priežastis – kietasis ir minkštasis apnašas ir jame esančios bakterijos. Minkštasis apnašas ilgainiui sukietėja, susiformuoja akmenys. Akmenys nenuvalomi šepetėliu, juos turi pašalinti burnos higienistas, kartais – periodontolgas.
  daugiau
 • Dantų implantai Dantų implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui.
  daugiau
 • Dantų balinimas ir puošyba Dantų balinimas – viena iš populiariausių grožio procedūrų odontologijos srityje. Kai natūrali dantų spalva netenkina, dėl traumos ar ankstesnio netinkamo gydymo patamsėjusius dantukus tenka šviesinti.
  daugiau
 • Chirurginis dantų gydymas Viena iš dažniausiai atliekamų ambulatorinių burnos chirugijos procedūrų yra dantų šalinimas. Pirmiausia dantis apžiūri gydantis gydytojas, įvertina dantų gydymo prognozę, aptaria galimus gydymo būdus ir galimas komplikacijas su pacientu.
  daugiau
 • Dantų protezai Netekus dantų, susilpnėja kramtymas, likę dantys kramtant yra per daug apkraunami ir ilgainiui taip pat praranda įprastą išvaizdą bei funkciją. Kaip to pasekmė išsivysto žandikaulio sąnario pakitimai – šis gauna per didelį krūvį, greičiau dėvisi, galiausiai pradeda skaudėti, o judesiai tampa riboti.
  daugiau
 • Ortodontinis gydymas Gydytojas ortodontas gydo žandikaulių ir sąkandžio anomalijas, taiso defektus, ištiesina susigrūdusius ar kitaip išsikraipiusius dantis, gydo veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimus, atkuria fiziologinę dantų padėtį dantų lankuose.  
  daugiau
 • Dantų šaknų kanalų gydymas Jei kanalai negydomi, bakterijos iš infekuotos pulpos (mažo kraujagyslių, nervų ir limfagyslių raizginio) per šaknies viršūnę gali patekti už šaknies ribų ir sukelti šalia esančių danties audinių uždegimą – periodontitą.
  daugiau
 • Terapinis dantų gydymas Terapinis dantų gydymas – tai karieso pažeistų audinių šalinimas ir atstatymas plombine medžiaga. Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatominė forma ir tokiu būdu atstatoma kramtymo funkcija. Parenkant identiškai tinkančią spalvą ir dirbant su aukštos kokybės plombinėmis medžiagomis, pasiekiamas ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas rezultatas
  daugiau