Apie mus

Odontologijos klinika „Šypsenos magija“ įsikūrusi Kaune, gražiame Žaliakalnio rajone, Savanorių prospekte 60, greitai ir lengvai pasiekiamoje vietoje.
 

Mūsų klinikos kredo – mano šypsena – mano stilius, nes esame įsitikinę, kad nėra geresnio stiliaus už sveiką, žavingą, giedrą šypseną. Šypsena – pagrindinis sėkmės ir laimės atributas!

Moderniai įrengtoje klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos bei kompleksinis gydymas: nuo burnos higienos ir dantų balinimo iki estetinės rekonstrukcijos dantų implantais. Gydome vaikučių pieninius ir nuolatinius dantis, dengiame silantais. Gydytojas ortodontas išlygins kreivus dantis ir pakoreguos blogą sukandimą. Išskirtinį dėmesį skiriame estetikai – siekiame, kad dantys taptų ne tik sveiki, bet ir gražūs.

Esame veržli ir ambicinga komanda, siekianti suderinti ilgametę patirtį ir jaunatvišką maksimalizmą. Klinikoje įrengti trys gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja įranga. Gydytojai periodiškai tobulina savo žinias Lietuvos ir užsienio mokymo centruose, todėl gali atsakyti į visus Jūsų klausimus apie dantų gydymą ir priežiūrą, patarti, koks gydymo būdas labiausiai tiktų. Pacientai su danties skausmu priimami be eilės ir išankstinės registracijos.

Mes siekiame, kad pacientai jaustųsi jaukiai ir gautų geriausią aptarnavimą, o vizitas klinikoje „Šypsenos magija“ būtų sklandus, malonus ir be baimės – Jus pasitiks besišypsantis ir visuomet pasirengęs padėti personalas.

Jūsų nepriekaištinga šypsena ir puiki savijauta, įkvepiantis motyvas mums tobulėti toliau!
Su pagarba –
„Šypsenos magija“ odontologijos klinika
 

Mūsų kolektyvas

RŪTA JAKUBELSKIENĖ
burnos higienistė

    RŪTA JAKUBELSKIENĖ burnos higienistė TRUMPA BIOGRAFIJA   Nuo 2020 m. dirba odontologijos klinikoje „Šypsenos magija“.    

DIGNA PUODŽIUKYNĖ
gydytoja odontologė

ASTA DOMANSKIENĖ
gydytoja odontologė

  ASTA DOMANSKIENĖ gydytoja odontologė TRUMPA BIOGRAFIJA Licencijos nr.  OPL – 02334 Nuo 2014 m. dirba odontologijos klinikoje „Šypsenos magija“.  Mokslai: 2006 m. baigtos Kauno Medicinos universiteto odontologijos studijos. 2006-2007 m. internatūra Kauno Kalniečių poliklinikoje. 2007 m. įgyta licencija verstis odontologijos praktika. • Kvalifikacijos tobulinimas: 2015 m. kvalifikacija „Dantų protezavimas: nuo planavimo iki rezultato“ R. Pletkus,

GINTARĖ GREICIENĖ
gydytoja periodontologė

SKAISTĖ VAŠKELIENĖ
gydytoja odontologė

   

GUSTAS DOVILTIS
burnos chirurgas

GUSTAS DOVILTIS TRUMPA BIOGRAFIJA Licencijos nr. OPL-04321 Nuo 2020 m. dirba odontologijos klinikoje „Šypsenos magija“. 2016- 2019 Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas, Burnos chirurgijos rezidentūra 2016- 2019 Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas, Burnos chirurgijos rezidentūra Odontologijos fakultetas, Odontologijos specialybė KVALIFIKACIJĄ KĖLĖ: • 2014.04.04-05 “Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje”, Palanga. • 2014.05. 30-31 Tarptautinis kongresas “ Nuo idėjos

RŪTA LAURINAITIENĖ
gydytoja odontologė

     

SIMONA MARKEVIČIENĖ
gydytoja odontologė

   

POVILAS DAUGĖLA
burnos chirurgas

DOVILĖ JUOZAITIENĖ
gydytoja odontologė

  DOVILĖ JUOZAITIENĖ TRUMPA BIOGRAFIJA: Licencijos nr. OPL-04295 Nuo 2020 m. dirba odontologijos klinikoje „Šypsenos magija“. 2013 m. įgyta licencija verstis odontologijos praktika. 2012 – 2013 m. Internatūra Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) KVALIFIKACIJĄ KĖLĖ: 2012 m. Seminaras „Klinikinė endodontija nuo A iki Z“ / Lietuva. 2012 m. Konferencija „Odontologijos mokslo pasiekimai – praktikai“

Moderniai įrengtoje klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos bei kompleksinis gydymas

 

Klientų atsiliepimai

Puiki klinika, besišypsantis, tolerantiškas, paslaugus kolektyvas. Galima ir pasnausti kėdėje ☺

Vytautas
Kaunas

Rekomendavau ne vienam draugui. Gydytoja Simona yra nuostabi,svelni ir savo darba mylinti gydytoja... esu labai patenkinta tiek aptarnavimu tiek gydytojos darbu.. Aciuuuuu jums uz malonu aptarnavima. Tai dar ne pabaiga 😀

Toma M.
Kaunas

Rekomenduoju Vivadent klinika savo draugams, nes labai nuosirdus personalas, kilus klausimams,visada kantriai viska paaiskina. Esu labai dekinga uz kantrybe, svelnuma ir malonu bendravima gydymo metu gydytojai odontologei Simonai Markevicienei ir zinoma, prefesionalu gydyma.

Alina T.
Kaunas

Puikus aptarnavimas geras kolektyvas dirba net po darbo valandu. Dekoju Skaitei Ramanauskaitei uz kruopstu darba.

Inga Deveik
Kaunas