Apie mus

Mūsų klinikos kredo – mano šypsena – mano stilius, nes esame įsitikinę, kad nėra geresnio stiliaus už sveiką, žavingą, giedrą šypseną. Šypsena – pagrindinis sėkmės ir laimės atributas!

Moderniai įrengtoje klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos bei kompleksinis gydymas: nuo burnos higienos ir dantų balinimo iki estetinės rekonstrukcijos dantų implantais. Gydome vaikučių pieninius ir nuolatinius dantis, dengiame silantais. Gydytojas ortodontas išlygins kreivus dantis ir pakoreguos blogą sukandimą. Išskirtinį dėmesį skiriame estetikai – siekiame, kad dantys taptų ne tik sveiki, bet ir gražūs.

Esame veržli ir ambicinga komanda, siekianti suderinti ilgametę patirtį ir jaunatvišką maksimalizmą. Klinikoje įrengti trys gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja įranga. Gydytojai periodiškai tobulina savo žinias Lietuvos ir užsienio mokymo centruose, todėl gali atsakyti į visus Jūsų klausimus apie dantų gydymą ir priežiūrą, patarti, koks gydymo būdas labiausiai tiktų. Pacientai su danties skausmu priimami be eilės ir išankstinės registracijos.

APIE MUS

Visos odontologijospaslaugos

Odontologijos klinika „Šypsenos magija“ įsikūrusi Kaune adresu Veiverių g. 81, greitai ir lengvai pasiekiamoje vietoje.

  • 10 metų patirtis
  • 18 žmonių komanda
  • Virš 6000 pacientų
MŪSŲ GYDYTOJAI

Mūsų kolektyvas

Esame veržli ir ambicinga komanda, siekianti suderinti ilgametę patirtį ir jaunatvišką maksimalizmą.