+370 657 33009
Atgal

Dantų implantai

Danties implanto struktūra

Dantų implantai vis labiau populiarėja, tai yra vienas iš pažangiausių dantų gydymo būdų pasaulyje!

Kas yra dantų implantai?

Dantis susideda iš vainiko (danties dalis virš dantenų) ir šaknies (nematoma danties dalis po dantenomis). Dantų implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui. Kai dantų implantai prigyja kaule, protezuojama - padaromas danties vainikėlis. Taip maksimaliai atstatoma Jūsų natūralių dantų funkcija.

Kaip dantų implantai pagerina pacientų gyvenimo kokybę?

 Dantų implantų privalumai:

Tai  neįkainojama galimybė žmonėms vietoj protezų ir įprastų dantų tiltų turėti nuolatinius, patogius ir patrauklius natūralių dantų pakaitalus bei išsaugoti jaunatvišką veido išvaizdą.

Kaip vyksta dantų implantavimas?

 

implantavimo procedūra
 

Ar dantų implantų sriegimas yra skausmingas?

Dauguma žmonių, kuriems buvo įsriegti dantų implantai, gali pasakyti, kad diskomfortas, susijęs su šia procedūra, yra labai mažas. Kai kurie pacientai teigia, kad implantacija yra mažiau skausminga nei danties rovimas. Lengvas skausmas, jeigu jis atsiranda, gali būti gydomas priešuždegiminiais skausmą malšinančiais vaistais. 

Kokia tikimybė, kad implantai prigis ir tarnaus ilgai?

Dantų implantų prigijimo sėkmės norma gali skirtis priklausomai nuo to, kur žandikaulyje implantai yra sriegiami. Apskritai, dantų implantai turi sėkmės rodiklį iki 98%. Tinkamai prižiūrint, implantai gali tarnauti net visą gyvenimą. 

Ar kiekvienam pacientui gali būti taikomas gydymas dantų implantais?

Daugeliu atvejų dantų implantavimo operacija yra ne ką sudėtingesnė negu dantų šalinimas. Pacientui tereikia turėti sveikas dantenas ir pakankamai kaulo implantui įsriegti. Pacientas taip pat turi užtikrinti gerą burnos higieną ir reguliariai lankytis pas odontologą. „Užkietėję“ rūkaliai, žmonės, kenčiantys nuo nekontroliuojamų lėtinių ligų, pavyzdžiui, diabeto ar širdies ligų, ar pacientai, kurie turėjo radioterapiją galvos / kaklo srityje, turi būti  vertinami individualiai.

Jei svarstote galimybę sriegtis implantus, kreipkitės į savo odontologą konsultacijai klinikoje "Šypsenos magija". 

Dantų implantai - prieš ir po

Planą  pagal paciento specifinius poreikius, kuria odontologijos klinikos "Šypsenos magija" patyrusių specialistų komanda. Tai užtikrina teisingą procedūrų seką ir tarpus tarp procedūrų, taip pat suteikia galimybę pacientui planuoti gydymą keliais etapais.

Odontologijos klinikoje "Šypsenos magija" yra galimybė pasirinkti pasaulyje žinomas implantų sistemas: Sweden&Martina, Medentika, MIS ir Straumann
 
Apie implantavimo procedūros taikymo galimybes, būtinumą, eigą bei saugumą paaiškins ir į visus rūpimus klausimus Jums atsakys klinikos burnos chirurgas konsultacijos metu.
 
Mano šypsena – mano stilius!
Rūpinkimės Jūsų šypsena kartu!