370 657 33009
Atgal

Atidėlioti dantų gydymą - skausminga ir nuostolinga

Lietuvoje, kur palyginti daug sveikatos paslaugų vis dar apmoka valstybė, su finansiniais sunkumais atsiskaityti už gydymą susiduria palyginti nedaug gyventojų. Tačiau vis daugiau žmonių gydytis dantis nori privačiose klinikose, kuriose už paslaugas tenka mokėti pačiam. Norime pabrėžti, kad gyventojai neturėtų kentėti dėl sveikatos sutrikimų, jei tuo metu neturi pinigų.

Paskola už gydymą šiais laikais jau neturėtų bauginti, jei susidūrėte su išties didelėmis odontologinėmis problemomis. Juk nieko nėra brangesnio už sveikatą.

Paskola – be varginančių biurokratinių procedūrų

Žmonėms paslaugos išsimokėtinai dažnai asocijuojasi su baime laiku neatsiskaityti, tačiau, atsakingai išsiaiškinus visas sąlygas, baimė tikrai sumažėja. „MEDlizingas“ paslaugas išsimokėtinai stengiasi teikti ypač palankiomis sąlygomis. Būtina aplinkybė, kad pacientas dirbtų arba turėtų kitų nuolatinių pajamų. Galima pasiskolinti iki 15 tūkst. eurų, o išsimokėjimo terminą pasirinkti iki 5 metų. Tai leidžia būtinomis medicinos paslaugomis pasinaudoti tada, kai jų labiausiai reikia.

Medicinos paslaugų išsimokėjimo sutartį sudaryti paprasta. Pavyzdžiui, norint pasinaudoti finansų įstaigos „General Financing“ teikiama „MEDlizingo“ paslauga, pirkimo išsimokėtinai sutartį tą pačią minutę galima sudaryti mūsų klinikoje. Kompiuterizuota sistema leidžia kliento mokumą automatiškai įvertinti per kelias minutes ir čia pat sudaryti sandorį.

Šios finansų institucijos patirtis liudija, kad dažniausiai finansuojamos odontologijos paslaugos. Jos sudaro 50–60 proc. visų sveikatinimo paslaugų, finansuojamų naudojantis „MEDlizingu“.

Atidėlioti gydymą – skausminga ir nuostolinga

Kai trūksta pinigų, žmonės atideda gydymo procedūras vėlesniam laikui, tačiau jų sveikatos būklė dėl to tik blogėja, ir tai vėliau padidina gydymo išlaidas. Siekiant išspręsti bent jau būtiniausius gydymosi poreikius nuoširdžiai rekomenduojame pasinaudoti „MEDlizingu“ ir už gydymo paslaugas atsiskaityti dalimis.

Taip dažniausiai atsiskaitoma už implantacijos operacijas, protezavimą, sudėtingą terapinį gydymą. Paslaugų kainos priklauso nuo darbų apimties. Vieno danties implantacija vidutiniška kainuoja apie 800 eurų. Ir tai nėra išimtis, panašios kainos – visose tokio pobūdžio gydymo įstaigose. Dažniausiai pacientai reikalauja aukščiausios kokybės bei moksliniais tyrimais patvirtintų implantų, todėl kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau jų kokybė garantuoja sėkmingą gydymo procesą bei rezultatą. Kaip alternatyvą visada galime pasiūlyti kokybe neatsiliekančius kitų gamintojų implantų už mažesnę kainą. Jūs visada turite galimybę rinktis!