370 657 33009
Atgal

Parama soc. projektui "SOS vaikų kaimai". Padedame vaikams gyventi šviesiau!

1949 metais Austrijos mieste Imste, kai dėl Antrojo pasaulinio karo daug vaikų neteko tėvų, artimųjų ir namų, Hermanas Gmaineris įkūrė pirmąjį SOS vaikų kaimą. Čia, kaip tikrose šeimose, pirmosios SOS mamos ėmė globoti vaikus. Šiandien tarptautinei SOS vaikų kaimų organizacijai talkina daug rėmėjų ir pagalbininkų. Ji išsiplėtė ir padeda vaikams visame pasaulyje, o atgavus nepriklausomybę 1991 metais įsikūrė ir Lietuvoje. 

Siekdami komercinių tikslų, tuo pačiu siekiame prisidėti prie socialinių projektų. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs remiate vaikus, kuriems reikalinga pagalba, nes šiemet skiriame paramą organizacijai „SOS vaikų kaimai“. Taip pat skatiname prisidėti ir aukojant grynuosius pinigus registratūroje esančioje „SOS vaikų kaimai“ paramos dėžutėje.

Padėkime vaikams gyventi kitaip – šviesiau, viltingiau prisidėdami prie organizacijos misijos: kad visi Lietuvos vaikai galėtų užaugti rūpestingoje šeimoje. Siekime, kad socialinės rizikos šeimų vaikai savo biologinėse šeimose augtų saugūs, aprūpinti, mylimi, laimingi, o tikrųjų tėvų globos netekę vaikai surastų mamą, broliukus, sesutes ir jaukius namus SOS vaikų kaime.

Su mūsų visų pagalba galime tai padaryti!