Dantų balinimas

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Visi norime džiaugtis baltutėle šypsena, tačiau ilgainiui dantų emalio spalva pradeda keistis dėl daugelio priežasčių — dažančių produktų vartojimo (pvz.: kavos, arbatos, tabako ir pan.), įvairių dantų traumų, antibiotikų vartojimo, paveldimumo, senyvo amžiaus ir kt. Visiems, kurių netenkina dabartinė dantukų išvaizda, rekomenduojame paprastą būdą šypsenai gražinti.

KONTAKTAI
+370 657 33009

Kokia tai procedūra?

Dantų balinimas – viena iš populiariausių grožio procedūrų odontologijos srityje. Kai natūrali dantų spalva netenkina, papuošti Jus spindinčia šypsena pasiruošusi odontologijos klinikos „Šypsenos magija“ komanda, didelį dėmesį skirianti teikiamų paslaugų kokybei bei profesionalumui, o klinikoje naudojamos balinimo medžiagos nepažeidžia dantų emalio ir dantenų.

Kabinetinis (ofisinis) dantų balinimas

Dantų balinimas odontologijos klinikoje yra brangesnis, bet greitesnis.

Didžiuojamės galėdami savo pacientams pasiūlyti inovatyviausią technologiją dantų balinime  BEYOND Polus Advanced Teeth Whitening Accelerator sukurtą ir pagamintą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šio gamintojo sistemos 10 metų iš eilės nepriklausomų vertintojų iš American Dental Advisor buvo išrinktos Pasaulio geriausiomis dantų balinimo sistemomis (šaltinis BEYOND Polus Advanced Ultra – The Dental Advisor ). Tai pažangiausia rinkoje balinimo sistema, pasaulyje pripažintas kaip saugiausias ir efektyviausias būdas balinti dantis kabinete.

Nauja LightBridge™ technologija sujungia halogeną ir LED į švelniai mėlyną balinimo šviesos spektrą, turintį 200.000 optinių sluoksnių, užtikrinančių puikią apsaugą nuo ultravioletinių spindulių skleidžiamos šilumos į danties audinius. Lempa patobulinta dviem papildomomis ultragarso optikomis.

 Procedūra užtrunka apie 1 valandą, jos metu:

 • Odontologas padengia dantenas apsaugine medžiaga;
 • Dantis padengia balinimo geliu, kuris aktyvuojamas lempos šviesa;
 • Po balinimo  dantys poliruojami jautrumą mažinančia pasta;
 • Po procedūros Jūsų dantys taps gerokai baltesni — pažvelgę į veidrodį būsite tiesiog nustebinti rezultato.

Ši balinimo procedūra yra visiškai saugi tiek dantims, tiek dantenoms. Be to, tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito rezultato ir akivaizdžių pokyčių, po jos dantys tampa keliais tonais baltesni.

Dantys prieš balinimo procedūrą ir dantys po balinimo procedūros:

Žemiau pateiktoje nuorodoje rasite išsamų video, kaip atliekamas dantų balinimas. Kabinetinis (ofisinis) dantų balinimas.

Dantų balinimas namuose

Pirmo vizito metu gydytojas nuima dantų atspaudus, laboratorijoje pagaminamos individualios dantų balinimo kapos.


Antro vizito metu gydytojas pritaiko dantų balinimo kapas Jūsų burnoje ir paaiškina, kaip jomis naudotis. Dantų balinimo procedūra su kapomis, į kurias įšvirkščiama balinimo želė, atliekama kiekvieną ar kas antrą naktį, kai jūs miegate arba dienos metu. Balinimo procedūros atliekamos iki 10 dienų, atsižvelgiant į pradinę dantų spalvą ir procedūros efektyvumą. Kontrolei reikėtų pasirodyti po 2-3 savaičių, kad gydytojas įvertintų balinimo efektyvumą ir dantų bei gleivinės būklę.

Šiuo metu klinikoje naudojama itin pažangi ENLIGHTEN dantų balinimo sistema kapomis.
„Enlighten“ yra plačiai pripažinta efektyviausia balinimo sistema pasaulyje. Vienintelė kuri garantuoja „Vita“ B1 atspalvį beveik kiekvienam mūsų pacientui. Sėkmės rodiklis yra 98%.
Garantuotas ilgalaikis balinimo rezultatas ir mažas dantų jautrumas. Esant padidintam jautrumui rekomenduojama naudoti nujautrinimo gelį. Prieš dantų balinimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną ir pasikonsultuoti, dėl balinimo galimybės su gydytoju odontologu arba burnos higienistu.

Balinimo su kapomis ir Enlighten Evo Night Home Kit atmintinė:


Odontologijos klinikoje yra nuimami atspaudai individualių balinimo kapų gamybai. Kitu vizitu atiduodamos kapos, bei Evo Night sistema dantų balinimui namie. Kurią sudaro 1 gelio švirkštas 5ml 10% ir 1 gelio švirkštas 5ml 16% karbamido peroksido (carbamide peroxide).


Vakare, išsivalius dantis į balinimo kapas išspauskite po nedidelį kiekį balinimo gelio (abiems žandikauliams vieno balinimo metu rekomenduojama sunaudoti ne daugiau kaip 1 padalą balinimo gelio kiekio, t.y. 1/7 viso balinimo švirkšto).
Užsidėkite kapas ant dantų. Iš kraštų ištryškusį perteklių nuvalykite su ausų krapštuku arba vata. Jeigu perteklius buvo didelis, kitąkart naudokite mažiau gelio. Eikite miegoti. Ryte išimkite kapas, jas išvalykite ir išskalaukite burną. Rekomenduojame ryte į kapas įsidėti nujautrinimo gelio.


Dantis pradėkite balinti su 10% karbamido peroksidu, po 7-10 dienų (kai gelis baigsis), tęskite balinimą su 16% balikliu iki kol jis baigsis. Balinimo gelius visada laikykite šaldytuve.


Dantų balinimo metu gali padidėti dantų jautrumas, tokiu atveju rekomenduojama dantis balinti kas antrą dieną arba naudoti jautrumą mažinančią dantų pastą.

Patarimai renkantis dantų balinimo procedūrą

 • Dantų balinimą gali atlikti tik kvalifikuotas specialistas, naudojantis ES sertifikuotas balinimo priemones, todėl prieš renkantis kliniką, įsitikinkite, kad siūlomos balinimo procedūros atitinka šiuos reikalavimus.
 • Kabinetinis dantų balinimas suteikia greitus rezultatus ir yra maksimaliai saugus, nes procedūrą atlieka kompetentingas specialistas. Tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų, kabinetinį balinimą dažnai tenka kartoti kelis kartus.
 • Dantų balinimas kapomis yra patogus ir komfortiškas: tai galite daryti savo namuose. Vis dėlto, pasirinkus šį metodą būtina itin atidžiai vadovautis gydytojo nurodymais, kad pasiektumėte geriausio rezultato ir nepakenktumėte dantims.
 • Dantų balinimas neveikia plombuotų ir protezuotų dantų, todėl nepamirškite, kad restauracijas po procedūros teks atnaujinti.

Dantų balinti negalima:

 • Jei dantys pažeisti dantų ėduonies;
 • Jei dantys užplombuoti nesandariai;
 • Jei dantys plombuoti estetinėje zonoje (skirsis plombų ir išbalintų dantų spalva, todėl dantų balinimą rekomenduojama atlikti prieš estetinį plombavimą);
 • Jei dantenos pažeistos ligos;
 • Nėštumo metu.

Specialisto patarimas: dantys atrodo natūraliai balti, kai jų spalva atitinka akies obuolio spalvą, todėl juos balinti reikėtų saikingai. Kosmetologai perspėja, kad vyresniame amžiuje per daug balti dantys sendina ir atrodo nenatūraliai.

Svarbu! Profesionali burnos higiena privaloma prieš bet kurią dantų balinimo procedūrą.

Dantų balinimas – idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito rezultato ir akivaizdžių pokyčių.

Mano šypsena – mano stilius!

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar dantų balinimas reikalauja išankstinio pasiruošimo?

  Ši procedūra yra greita ir nesudėtinga, todėl atskiro pasiruošimo jai nereikia. Svarbiausia atkreipti dėmesį į kelis aspektus:

  • Dantų balinimo metu dantys ir burnos audiniai turi būti sveiki: procedūra neatliekama sergant dantenų ligomis, esant dantų pažeidimams, dantų šaknų kanalų uždegimui ir pan.
  • Prieš balinimą BŪTINA atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašalinami dantų akmenys, pigmentinės dėmės ir kiti nešvarumai. Tai padeda pasiekti maksimalų procedūros rezultatą.
  • Balinamosios medžiagos neveikia plombų spalvos, laminačių, vainikėlių, todėl estetines ar funkcines dantų restauracijas atidėkite po dantų balinimo.
 • Ar po dantų balinimo galėsiu valgyti įprastus maisto produktus?

  Maždaug savaitę po dantų balinimo nevartokite dažančių maisto produktų ir gėrimų – raudonų uogų ir vaisių, burokėlių, kavos, stiprios arbatos, raudono vyno ir pan.

  Tiesa, pasirinkus dantų balinimą namuose būtent su ENLIGHTEN kapų sistema, nereikia laikytis vadinamos „baltos dietos“: ši unikali balinimo sistema leidžia ir toliau mėgautis kava.

 • Ar po balinimo dantys netaps labai jautrūs?

  Po procedūros gali pasireikšti nedidelis dantų jautrumas, tačiau šie pojūčiai yra laikini ir paprastai išnyksta nutraukus balinimą. Pasireiškus dantų jautrumui, rekomenduojame naudoti jautrumą mažinančią pastą ar nujautrinantį gelį.

 • Kiek laiko išlieka dantų balinimo rezultatai?

  Kiek laikysis nepriekaištingas dantų baltumas, tiesiogiai priklauso nuo paciento gyvenimo būdo: mitybos pasirinkimo, įpročių, dantų priežiūros. Dažniausiai dantų balinimo rezultatai išlieka iki 2 metų, tačiau kruopščiai prižiūrint dantis, reguliariai atliekant profesionalią burnos higieną, puikūs rezultatai gali išlikti ir gerokai ilgiau.

 • Submitted Successfully

  We will respond soon

  Mes pasiruošę padėti

  Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

  KONTAKTAI